Новини

Класирането за яслена група родени 2013/2014 г. и за първа група, родени през 2012 г. ще се осъществи на 29.05.2015 г. след 9 часа

Родителите на децата, които са приети след класиране в детска градина, започват записването им от 01.06. до 05.06.2015 г. включително.

Дирекция "Образование и младежки дейности” Ви информира, че класирането и записването на децата, родени през 2012 г. приключва на 30 юни 2015 г. Останалите незаети места ще бъдат обявени в електронния регистър на 06.07.2015 г. Тогава желаещите да участват в следващо класиране ще могат да подават заявления с променените си желания до 10.07.2015 г. включително. Класирането ще бъде обявено на 10.07.2015 г. след края на работния ден в 19 часа. Напомняме, че при това класиране се дава възможност на родителите да кандидатстват в до 4 четири детски градини, без изискване за район по постоянно местоживеене.

Класирането за яслена група родени 2013/2014 г. и за първа група, родени през 2012 г. ще се осъществи на 29.05.2015 г. след 9 часа

Родителите на децата, които са приети след класиране в детска градина, започват записването им от 01.06. до 05.06.2015 г. включително.

Детско заведение Възрастова Група Брой Подаване до Резултати
ОДЗ №24 "Иглика" Първа група 2011 2до
ЦДГ №16 "Пушкин" Втора група 2010 2до
ЦДГ №22 "Горска приказка" Втора група 2010 1до
ЦДГ №14 "Успех" Втора група 2010 2до
ОДЗ №24 "Иглика" Втора група 2010 7до
ЦДГ №05 "Слънчо" Трета група 2009 3до
ЦДГ №22 "Горска приказка" Трета група 2009 1до
ОДЗ №13 "Детска радост" Трета група 2009 4до
ЦДГ №14 "Успех" Трета група 2009 1до
ОДЗ №02 "Д-р П. Берон" Трета група 2009 1до
ЦДГ №15 "Гълъбче" Първа група 2011 1до резултат
СДГ №34 "Горски кът" Първа група 2011 4до резултат
ЦДГ №40 "Щастливо детство" Първа група 2011 2до резултат
ОДЗ №06 "Палечко" Втора група 2010 1до резултат
ОДЗ №05 "Славейче" Втора група 2010 1до резултат
ЦДГ №04 "Теменужка" ф-л Кап. Райчо Втора група 2010 3до резултат
ЦДГ №35 "Незабравка" Втора група 2010 1до резултат
ОДЗ №14 "Дружба" Втора група 2010 1до резултат
ОДЗ №11 "Детски свят" Втора група 2010 2до резултат
СДГ №34 "Горски кът" Втора група 2010 5до резултат
ЦДГ №04 "Теменужка" Втора група 2010 1до резултат
ЦДГ №22 "Горска приказка" Втора група 2010 2до резултат
ОДЗ №12 "Първи юни" Втора група 2010 1до резултат
ОДЗ №10 "Приказка" Трета група 2009 1до резултат
ОДЗ №12 "Първи юни" Трета група 2009 1до резултат
ОДЗ №08 "Лястовичка" Трета група 2009 3до резултат
ОДЗ №12 "Първи юни" - Полудневна Трета група 2009 4до резултат
ЦДГ №04 "Теменужка" ф-л Кап. Райчо Трета група 2009 8до резултат
СДГ №34 "Горски кът" Трета група 2009 13до резултат
ЦДГ №21 "Калина Малина" Трета група 2009 5до резултат
ЦДГ №22 "Горска приказка" Трета група 2009 2до резултат
ЦДГ №44 "Крилатко" Трета група 2009 3до резултат
ОДЗ №14 "Дружба" Трета група 2009 3до резултат
ЦДГ №46 "Слънчева Дъга" Трета група 2009 1до резултат
ОДЗ №06 "Палечко" Трета група 2009 3до резултат
ЦДГ №28 "Карамфилче" Трета група 2009 2до резултат
ОДЗ №02 "Д-р П. Берон" Четвърта (подготвителна) група 1до резултат
ОДЗ №11 "Детски свят" Първа група 2011 3до резултат
ЦДГ №15 "Гълъбче" Втора група 2010 1до резултат
ОДЗ №13 "Детска радост" Трета група 2009 4до резултат
ОДЗ №01 "Маргаритка" Трета група 2009 2до резултат
ЦДГ №45 "Пролет" Трета група 2009 1до резултат
ЦДГ №35 "Незабравка" Трета група 2009 1до резултат
ОДЗ №06 "Палечко" Първа група 2011 1до резултат
ЦДГ №43 "Синчец" Първа група 2011 3до резултат
ОДЗ №01 "Маргаритка" Първа група 2011 2до резултат
ЦДГ №22 "Горска приказка" Първа група 2011 2до резултат
ЦДГ №40 "Щастливо детство" Първа група 2011 1до резултат
СДГ №34 "Горски кът" Първа група 2011 4до резултат
ОДЗ №05 "Славейче" Втора група 2010 2до резултат
ЦДГ №14 "Успех" Втора група 2010 2до резултат
СДГ №34 "Горски кът" Втора група 2010 5до резултат
ОДЗ №24 "Иглика" Втора група 2010 5до резултат
ЦДГ №43 "Синчец" Втора група 2010 3до резултат
ОДЗ №15 "Морска звездица" Втора група 2010 4до резултат
ОДЗ №14 "Дружба" Втора група 2010 1до резултат
ЦДГ №22 "Горска приказка" Втора група 2010 2до резултат
ОДЗ №14 "Дружба" Трета група 2009 3до резултат
ЦДГ №05 "Слънчо" Трета група 2009 3до резултат
ЦДГ №43 "Синчец" Трета група 2009 4до резултат
ЦДГ №22 "Горска приказка" Трета група 2009 2до резултат
ЦДГ №14 "Успех" Трета група 2009 1до резултат
ОДЗ №03 "Делфинче" Трета група 2009 1до резултат
ОДЗ №10 "Приказка" Трета група 2009 1до резултат
СДГ №34 "Горски кът" Трета група 2009 12до резултат
ОДЗ №15 "Морска звездица" Трета група 2009 4до резултат
ЦДГ №32 "Моряче" Трета група 2009 1до резултат
ОДЗ №13 "Детска радост" Трета група 2009 4до резултат
ОДЗ №02 "Д-р П. Берон" Четвърта (подготвителна) група 1до резултат
ЦДГ №32 "Моряче" Четвърта (подготвителна) група 2до резултат
ЦДГ №44 "Крилатко" Четвърта (подготвителна) група 3до резултат
ОДЗ №16 "Българче" Яслена група, нов прием 5до резултат
ОДЗ №36 "Ран Босилек" Яслена група, нов прием 6до резултат
ОДЗ №31 "Боров кът" Яслена група, нов прием 18до резултат
ОДЗ №16 "Българче" Първа група, нов прием 2012 4до резултат
ЦДГ №32 "Моряче" Първа група, нов прием 2012 6до резултат
ЦДГ №40 "Щастливо детство" Първа група, нов прием 2012 10до резултат
ЦДГ №02 "Пламъче" Първа група, нов прием 2012 13до резултат
ОДЗ №12 "Първи юни" Първа група, нов прием 2012 24до резултат
ЦДГ №03 "Детско градче" Първа група, нов прием 2012 75до резултат
ОДЗ №01 "Маргаритка" Първа група, нов прием 2012 14до резултат
ЦДГ №30 "Мечо Пух" Първа група, нов прием 2012 18до резултат
ОДЗ №31 "Боров кът" Първа група, нов прием 2012 12до резултат
ОДЗ №06 "Палечко" Първа група, нов прием 2012 38до резултат
СДГ №34 "Горски кът" Първа група, нов прием 2012 56до резултат
ЦДГ №42 "Мир" Първа група, нов прием 2012 25до резултат
ЦДГ №07 "Изворче" Първа група, нов прием 2012 11до резултат
ЦДГ №22 "Горска приказка" Първа група, нов прием 2012 60до резултат
ОДЗ №36 "Ран Босилек" Първа група, нов прием 2012 14до резултат
ЦДГ "Зорница" Първа група, нов прием 2012 10до резултат
ОДЗ №11 "Детски свят" Първа група 2011 3до резултат
ОДЗ №02 "Д-р П. Берон" Първа група 2011 5до резултат
ЦДГ №42 "Мир" Първа група 2011 2до резултат
ЦДГ №02 "Пламъче" Първа група 2011 4до резултат
ЦДГ №15 "Гълъбче" Първа група 2011 1до резултат
ОДЗ №02 "Д-р П. Берон" Втора група 2010 2до резултат
ЦДГ №17 "Валентина Терешкова" Втора група 2010 1до резултат
ОДЗ №12 "Първи юни" Втора група 2010 1до резултат
ЦДГ №42 "Мир" Втора група 2010 1до резултат
ЦДГ №02 "Пламъче" Втора група 2010 4до резултат

Покажи всички

© 2006 - 2015 Електронен регистър за прием в детски заведения към Община Варна  Дирекция "Образование и младежки дейности"